Tone (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: List
az: Siyahı

en: Edit
az: Dəyiş

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Identity
az: Şəxsiyyət

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Selector
az: Seçici

en: Changed
az: Dəyişdi

en: - Select -
az: - Seçin -
