Tone (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: List
ca: Llistat

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Identity
ca: Identitat

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat

en: - Select -
ca: - Selecciona -
