Tone (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: List
cy: Rhestr

en: Edit
cy: Golygu

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar
