Tone (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: List
fi: Lista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Identity
fi: Identiteetti

en: Authored on
fi: Luotu

en: Selector
fi: Valitsin

en: Changed
fi: Muuttunut

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Renderer
fi: Renderöijä
