Tone (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: List
fr: Lister

en: Edit
fr: Modifier

en: Label
fr: Libellé

en: View
fr: Voir

en: Updated
fr: Mis à jour

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Identity
fr: Identité

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Selector
fr: Sélecteur

en: Algorithm
fr: Algorithme

en: Changed
fr: Modifié

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Renderer
fr: Moteur de rendu

en: Hash
fr: Hachage
