Tone (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: List
gl: Lista

en: Edit
gl: Editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado

en: - Select -
gl: - Seleccione -
