Tone (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: List
hu: Lista

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Identity
hu: Azonosító

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Selector
hu: Kiválasztó

en: Changed
hu: Módosítva

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Renderer
hu: Megjelenítő
