Tone (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: List
hy: Ցանկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
