Tone (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: List
ja: リスト

en: Edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Identity
ja: アイデンティティ

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Selector
ja: セレクター

en: Changed
ja: 変更済

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Hash
ja: ハッシュ
