Tone (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: List
mr: यादी

en: Edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
