Tone (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: List
nl: Lijst

en: Edit
nl: Bewerken

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Identity
nl: Identiteit

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Entity UUID
nl: Entiteit UUID
