Tone (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: List
oc: Listar

en: Edit
oc: Modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Identity
oc: Identitat

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Algorithm
oc: Algoritme

en: Changed
oc: Modificat

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Renderer
oc: Motor de rendu

en: Hash
oc: Hachage
