Tone (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: List
pl: Lista

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Identity
pl: Tożsamość

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Selector
pl: Selektor

en: Algorithm
pl: Algorytm

en: Changed
pl: Zmieniono

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Renderer
pl: Silnik renderujący

en: Hash
pl: Hasz
