Tone (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: List
ps: لړ

en: Edit
ps: سمون

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: - Select -
ps: - غوره -
