Tone (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: List
sq: Lista

en: Edit
sq: Ndrysho

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Authored on
sq: Krijuar më
