Tone (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: List
te: జాబితా

en: Edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
