Tone (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: List
th: ดูลิสต์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
