Tone (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: List
uk: Список

en: Edit
uk: Редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Identity
uk: Особисті дані

en: Authored on
uk: Створено

en: Selector
uk: Вибір

en: Algorithm
uk: Алгоритм

en: Changed
uk: Змінено

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Renderer
uk: Відображувач

en: Hash
uk: Геш
