Tone (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: List
el: Λίστα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Identity
el: Ταυτότητα

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Hash
el: Κατακερματισμός
