Tone (1.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: List
es: Listado

en: Edit
es: Editar

en: Label
es: Etiqueta

en: View
es: Ver

en: Updated
es: Actualizado

en: Created
es: Creado

en: Identity
es: Identidad

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Algorithm
es: Algoritmo

en: Changed
es: Modificado

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Renderer
es: Procesador
