Tone (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: List
et: Nimekiri

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Identity
et: Identiteet

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud

en: - Select -
et: - Vali -

en: Hash
et: Räsi
