Tone (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: List
he: רשימה

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Identity
he: זהות

en: Authored on
he: בתאריך

en: Selector
he: סלקטור

en: Changed
he: השתנה

en: - Select -
he: - בחירה -
