Tone (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: List
hr: Popis

en: Edit
hr: Uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: - Select -
hr: - Odaberi -
