Tone (1.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: List
it: Elenco

en: Edit
it: Modifica

en: Label
it: Etichetta

en: View
it: Visualizza

en: Updated
it: Aggiornato

en: Created
it: Creato

en: Identity
it: Identità

en: Authored on
it: Creato il

en: Selector
it: Selettore

en: Changed
it: Modificato

en: - Select -
it: - Scegliere -
