Tone (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: List
jv: Daftar

en: Edit
jv: Sunting

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: - Select -
jv: - Pilih -
