Tone (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: List
ru: Список

en: Edit
ru: Редактировать

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Identity
ru: Идентификатор

en: Authored on
ru: Создан в

en: Selector
ru: Селектор

en: Algorithm
ru: Алгоритм

en: Changed
ru: Изменение

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Renderer
ru: Средство визуализации

en: Hash
ru: Хэш
