Tone (1.0.0-beta2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: List
ur: فہرست

en: Edit
ur: تدوین

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت
