Tone (1.0.0-beta3) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: List
am: ዝርዝር

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
