Tone (1.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Renderer
bo: ཚོན་འབྱུག
