Tone (1.0.0-beta3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: List
bs: Izlistaj

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Authored on
bs: Napisano
