Tone (1.0.0-beta3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: List
cs: Seznam

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Changed
cs: Změněno

en: - Select -
cs: - Vyberte -
