Tone (1.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: List
eu: Zerrenda

en: Edit
eu: Editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
