Tone (1.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: List
gu: સૂચિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Identity
gu: ઓળખ

en: Changed
gu: બદલ્યું
