Tone (1.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: List
is: Listi

en: Edit
is: Breyta

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: - Select -
is: - Velja -
