Tone (1.0.0-beta3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: List
ku: لیستە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
