Tone (1.0.0-beta3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: List
ml: പട്ടിക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
