Tone (1.0.0-beta3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: List
my: စာရင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
