Tone (1.0.0-beta3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: List
nn: Liste

en: Edit
nn: Rediger

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Authored on
nn: Skrive
