Tone (1.0.0-beta3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: List
ug: تىزىملىك

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى
