Tone (1.0.0-beta4) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: List
sv: Lista

en: Edit
sv: Redigera

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Identity
sv: Identitet

en: Authored on
sv: Författad

en: Selector
sv: Väljare

en: Algorithm
sv: Algoritm

en: Changed
sv: Ändrad

en: - Select -
sv: - Välj -
