Tone (1.0.0-beta5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: List
mn: Жагсаалт

en: Edit
mn: Засварлах

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
