Tone (1.0.0-beta6) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: List
lv: Saraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Content type
lv: Satura veids

en: Created
lv: Izveidots

en: Identity
lv: Identitāte

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Selector
lv: Selektors

en: Changed
lv: Labots

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
