Tone (1.0.0-beta7) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: List
da: Vis

en: Edit
da: Redigér

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Content type
da: Indholdstype

en: Created
da: Oprettet

en: Identity
da: Identitet

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Selector
da: Vælger

en: Changed
da: Ændret

en: - Select -
da: - Vælg -
