Tone (1.0.0-beta7) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: List
hi: सूची

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Label
hi: लेबल

en: View
hi: देखें

en: Updated
hi: अद्यतित

en: ID
hi: आईडी

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Created
hi: निर्मित

en: Identity
hi: पहचान

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Selector
hi: चयनकर्ता

en: Changed
hi: बदल गया

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Hash
hi: हैश
