Tone (1.1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: List
be: Спіс

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Created
be: Створана

en: Authored on
be: Дата:

en: - Select -
be: - Выбраць -
