Tone (1.1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: List
bg: Списък

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Created
bg: Създадено

en: Authored on
bg: Написано на
