Tone (1.1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: List
lt: Sąrašas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Created
lt: Sukurta

en: Identity
lt: Tapatybė

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
