Tone (1.1.0) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Edit
se: Rievdat

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Content type
se: Šládja

en: Created
se: Almmuhuvvon
