Tone (1.1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: List
ar: لائحة

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Created
ar: الإنشاء

en: Identity
ar: هوية

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير

en: - Select -
ar: - اختر -
