Tone (1.1.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: List
ast: Llista

en: Edit
ast: Editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Created
ast: Fechu

en: Authored on
ast: Autoría en
